eBay kviečia į NEMOKAMĄ eBay Akademijos programą, skirtą Lietuvos pardavėjams!

eBay Akademija – tai mokymų programa lietuvių kalba, skirta vietiniams mažiems ir vidutinio dydžio verslams susipažinti su eBay platforma ir atverti savo verslą pirkėjams iš viso pasaulio.

BG-Academie.jpg

Kas yra eBay Akademija?

Verčiatės prekyba Lietuvoje? Gaukite naudingą informaciją ir įrankius, kurie padės jūsų verslui pasiekti pasaulinę rinką su eBay.

Full attendance to all program’s sessions and completion of program’s goals are expected

Participants that complete the full program will receive eBay Graduation Certificates and benefits such as a free store subscription for the first 3 months of their eBay activity.

Training is free, places are limited and eBay reserves the right to choose participants to the program.

Susipažinkite su savo instruktoriumi

Aivaras Milašauskas

„Aivaras Milašauskas – oficialus eBay Ambasadorius Baltijos šalyse ir pirmosios Lietuviškos eBay paskyrų valdymo agentūros įkūrėjas. Jis turi didelę profesinę patirtį eBay platformoje, kurią naudoja, kad padėtų kitoms įmonėms išnaudoti savo prekybos potencialą.

Aivaras taip pat yra ilgametis eBay pardavėjas Europos, Australijos ir JAV rinkose bei yra išbandęs daugiau nei dvidešimt skirtingų prekių kategorijų.“

Stefan Tashev.jpg

Registruokitės eBay Akademijai Lietuvoje

Turite verslą ir parduodate daugiau nei 150 skirtingų prekių?

Užpildykite formą ir su jumis susisieksime.

Bulgaria
Izvēlieties laiku
Izvēlieties savu laika joslu
Izvēlieties kategoriju
Izvēlēties daudzumu
Izvēlieties diapazonu vai norādiet vidējo cenu
*Aš sutinku, kad programos organizavimo ir įgyvendinimo tikslais mano duomenys būtų pasiekiami eBay Ambasadoriui (eBay Akademijos instruktoriui). Tai pat sutinku, kad eBay Ambasadorius susisiektų su manimi tiesiogiai.